Konektor do łączenia syropów

Soda Connector

W ofercie posiadamy specjalne Konektory do łączenia syropów HMDrinks z różnymi dyspenserami postmix. Dzięki nim podłączysz opakowanie z syropem do dowolnego urządzenia. W bardzo prosty sposób uruchomisz swój dyspenser bazując na naszych syropach.

 


W ofercie posiadamy specjalne Konektory do łączenia syropów HMDrinks z różnymi dyspenserami postmix. Jeśli posiadasz już dystrybutor do gazowanych napojów w bardzo prosty sposób uruchomisz swoje urządzenie bazując na naszych syropach. Dzięki kolektorom podłączysz opakowanie z syropem HMDrinks do dowolnego urządzenia postmix.

Gdy posiadasz już dyspenser postmix i chcesz bazować na syropach HMDrinks, wygląd własnego urządzenia możesz zostawić bez zmian (działać pod własnym logo) lub możesz okleić dyspenser zgodnie z naszym projektem. Zobacz, jak wygląda nasz dyspenser do napojów HMDrinks skontaktuj się z nami odnośnie możliwości oklejenia Twojego.

Zaoferuj swoim klientom doskonałą jakość napojów HMDrinks, oszczędzaj miejsce w magazynie dzięki syropom oraz realnie zyskuj dzięki korzystniejszym zakupom napoi.

Posiadamy syropy w różnych smakach. Chcesz spróbować, jak smakują napoje HMDrinks? Zamów zestaw testowy w formie butelkowej.