Szafka na dyspenser do napojów

Szafka na dyspenser do napojów

Wolnostojąca szafka na dyspenser do napojów oraz opakowania koncentratów. Pozwala zaoszczędzić miejsce na barze oraz uporządkować przestrzeń magazynową. Wymiary szafki dostosowane są do 4 kartonów z syropami HMDrinks.  Opakowania syropów możesz wygodnie uporządkować i postawić w zasięgu obszaru pracy barmana.

 


Wolnostojąca szafka na dyspenser do zimnych napojów. Dzięki temu, że urządzenie postmix stoi na oddzielnej szafce zostawiasz wolną całą przestrzeń barową. Ustawienie w ten sposób dystrybutora do napoi usprawnia pracę obsłudze lokalu, gdyż umożliwia samoobsługę przez klientów oraz zaproponowanie im oferty Dolewki. W ramach Dolewki klient raz płaci za napój i może dolewać go kilkukrotnie podczas jednej wizyty. O zasadach i zaletach z oferty Dolewki przeczytasz TU.

Szafka na dystrybutor jest tak zaprojektowana, aby cztery podstawowe smaki syropów HMDrinks (kartony po 5L ) idealnie się w niej mieściły. Cztery opakowania syropów to aż 160 L gotowego napoju w jednym miejscu! Nie licząc oczywiście wody, która jest w systemie postmix „bonusem”. Korzystając z szafki optymalizujesz przestrzeń oraz oszczędzasz miejsce, które możesz przeznaczyć na inne produkty.

Szafka ma bardzo modny wygląd. Jest spójna z naszym dyspenserem HMDrinks. Funkcjonalność oraz minimalistyczny wygląd szafki zachęca do ustawienia jej w zasięgu wzroku klientów. Szafka pasuje do wnętrza praktycznie każdej gastronomii.

 

Wymiary szafki pod dyspenser do napojów:

  • szerokość: 80 cm
  • wysokość: 95 cm
  • głębokość: 68 cm

 

Zapraszamy na spotkanie do naszej firmy w Walidrogach niedaleko Opola. Zobaczysz zarówno szafkę jak i nowy dyspenser do napojów postmix. Zadzwoń i umów się na spotkanie + 48 668 202 536.