Bargun - pistolet barmański

Bargun, pistolet barmański

Pistolet do drinków przeznaczony do szybkiego nalewania napojów. Wystarczy nacisnąć wybrany przycisk, a zimny, gazowany napój zostanie ekspresowo nalany do szklanki. Pistolet dzięki małym rozmiarom pozwala optymalizować miejsce na barze. Bardzo wygodny oraz poręczny w użyciu.

 


Pistolet do drinków i napojów

Bargun (soda gun) czyli pistolet do nalewania napojów, dzięki któremu usprawnisz pracę każdego barmana. Wykorzystanie urządzenia pozwala szybko serwować napoje takie jak Cola czy Orange oraz zimną wodę gazowaną.

Soda gun ma szerokie zastosowanie w punktach gastronomicznych, zwłaszcza w miejscach, gdzie liczy się szybka obsługa klienta (w barach, pubach, klubach i dyskotekach). Napoje serwowane z burgana przygotowane są na bazie syropów smakowych. Syrop mieszany jest z zimną wodą oraz nasycany dwutlenkiem węgla w momencie nalewania napoju. Tak otrzymany napój jest zawsze najwyższej jakości.

 

Pistolet do drinków – niezbędne wyposażenie baru

Pistolet do nalewania napojów pozwala dobrze zorganizować ladę barową i uwolnić ją od zbędnych butelek i puszek. Zyskujesz także więcej miejsca w lodówkach i w magazynie oraz porządek w przestrzeni barowej. Serwowanie napojów z barguna jest także efektowne –wprowadza element dobrego show w obsłudze klientów!

 

pistolet barmański do nalewania drinków i napojów

 

Korzystając z pistoletu barmańskiego nie musisz zamawiać do lokalu gotowych butelkowych napojów ani wody, ponieważ napoje serwowane są bezpośrednio z maszyny postmix. Tym samym wytwarzasz mniej śmieci i dbasz o środowisko.

 

Pistolet barmański – intuicyjny w obsłudze

Na pistolecie do napojów znajdują się przyciski odpowiadające konkretnym smakom napojów. Naciskasz wybrany przycisk i zimny, gazowany napój wlewasz do szklanki. Dzięki temu zyskujesz ogromną wygodę i sprawnie obsługujesz klientów.

Uchwyt pistoletu do napojów wykonany jest z wysokiej jakości plastiku przeznaczonego do kontaktu z żywnością. Zastosowana w kablu stal nierdzewna sprawia, że urządzenie jest bardzo trwałe i ma długą żywotność.

 

Jak serwować drinki alkoholowe z pomocą pistoletu?

Główną z zalet pistoletu barmańskiego jest możliwość szybkiego serwowania napojów alkoholowych.

Wystarczy, że do odmierzonej porcji alkoholu bezpośrednio z pistoletu nalejesz wybrany zimny napój i stworzysz jedno z klasycznych połączeń jak Whisky z Colą, Long Island Ice Tea czy Aperol z Lemoniadą. Goście są obsługiwani szybciej i sprawniej, dzięki czemu możesz zaserwować więcej drinków.

 

Zestaw bargun do nalewania napojów gazowanych

Soda gun system składa się z:

  • pistoletu z przyciskami do dystrybucji napojów,
  • metalowego kabla,
  • filtra do wody,
  • przyłącza do butli CO2.

Wymagania techniczne do montażu barguna:

  • prąd o mocy 220,
  • przyłącze bieżącej wody,
  • butla z gazem CO2 (dostępna w punktach sprzedaży w prawie każdym mieście oraz sklepach online)
  • opakowania wybranych smaków syropów

Serwując napoje z barguna stawiasz na dużą wygodę i wydajność działania, ponieważ nie musisz już martwić się o uzupełnianie lodówki zapasem napojów z magazynu. Napój nalany z barguna jest zawsze zimny i mocno nagazowany.

 

Chcesz spróbować napojów z syropów HMDrinks i zobaczyć urządzenie w systemie postmix? Skonstatuj się z nami i umów się na spotkanie w naszej firmie. Zadzwoń pod nr tel.: +48 668 202 536. Znajdujemy się w Walidrogach, niedaleko Opola.