Syrop pomarańczowy w kartonie

Syrop o smaku pomarańczowym

Syrop pomarańczowy o intensywnym, owocowym smaku i kolorze. Przeznaczony do przygotowania napoju w dyspenserze lub samodzielnego zmieszania w słoju. Idealny jako orzeźwiająca oranżada i pyszna lemoniada pomarańczowa.

CENA: 19,99 zł netto/ L + VAT 8%
*cena za litr gotowego napoju 2,88 zł (z VAT)

OPAKOWANIE: 5L lub 20 L


Syrop pomarańczowy – uwielbiany przez dzieci i dorosłych

Syrop o smaku pomarańczy sprawdzi się zarówno w punktach gastronomicznych, jak i dyskotekach, hotelach i salach zabaw dla dzieci. Na jego bazie przygotujesz orzeźwiające napoje o słodkim, owocowym smaku. Oranżada i pomarańczowa lemoniada mają swoich fanów zarówno wśród dzieci i młodzieży, jak i dorosłych.

 

Syrop pomarańczowy idealny do lemoniady

Do przygotowania pysznej lemoniady o smaku pomarańczowym, potrzebny Ci jest tylko koncentrat soku pomarańczowego, woda i duży słoik z kranikiem. Słój sprawdzi się zarówno do wygodnego zmieszania składników, jak i do atrakcyjnego serwowania napoju.

Pomarańczowa lemoniada z dodatkiem plasterków cytrusów i świeżą miętą z pewnością przyciągnie wzrok wszystkich gości Twojego lokalu.

 

Koncentrat pomarańczowy – serwuj najlepszą oranżadę pod słońcem

Aby przygotować gazowaną, orzeźwiającą oranżadę, wykorzystaj dystrybutor do napoi postmix. Urządzenie jednocześnie chłodzi, nasyca dwutlenkiem węgla i miesza wodę z syropem. Z jego pomocą w szybki i prosty sposób przygotujesz idealnie orzeźwiający napój gazowany o pomarańczowym smaku.

 

Syrop pomarańczowy - wydajność koncentratu

 

Koncentrat soku pomarańczowego i jego wydajność

Koncentrat do oranżady jest wyrazisty w smaku, wygodny w użyciu i… bardzo wydajny. Z 1 litra syropu przygotujesz aż 7,5 l gotowego napoju! Korzystając z koncentratów redukujesz koszty. Samodzielne przygotowanie 1 litra napoju jest znacznie tańsze niż zakup gotowego napoju w puszce czy butelce.

 

Koncentrat pomarańczowy dla gastronomii… i nie tylko

Napoje serwowane z urządzeń post mix cieszą się dużym zainteresowaniem wśród gości, nie tylko lokali gastronomicznych, ale również hoteli i ośrodków wczasowych, a także w przestrzeniach biurowych.

Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz zaproponować gościom lokalu wygodny i atrakcyjny system Dolewki. Lokale serwujące Dolewkę wyglądają modnie i nowocześnie. Taka forma sprzedaży napojów buduje pozytywny odbiór Twojego punktu.

 

Pomarańczowy syrop oraz pozostałe smaki wygodnie zamówisz kontaktując się z nami. Produkty dostarczamy przesyłką kurierską, więc otrzymasz je szybko i sprawnie wprost pod wskazany adres. Zastanawiasz się jak działa dyspenser do zimnych napoi? Interesuje Cię zakup dystrybutora postmix? Zobacz urządzenia do napojów zimnych w gastronomii w ramach naszej oferty.

Chcesz spróbować, jak smakują napoje HMDrinks? Zamów zestaw testowy w formie butelkowej.

koncentrat soku pomarańczowego - napój na bazie syropu

 

Mogą Ci się przydać