Cola dla gastronomii

Syrop o smaku coli

Koncentrat Cola do przygotowania napoju o smaku  Coca Coli. Najczęściej wybierany smak przez klientów. Cola dla gastronomii jest wręcz napojem obowiązkowym – sprawdzi się w każdym lokalu! Wykorzystaj koncentrat napoju i serwuj zimną, mocno nagazowaną Colę HMDrinks.

CENA: 19,99 zł netto/ L + VAT 8%

OPAKOWANIE: 5L lub 20 L

 


Syrop Cola do przygotowania napoju o popularnym smaku

Z syropu o smaku Coli przygotujesz doskonały, gazowany napój. Charakteryzuje się on głębokim, słodkim smakiem oraz ma ciemny, bursztynowy kolor. Idealnie pasuje do każdego typu gastronomii. Napój o smaku coli świetnie łączy się ze wszystkimi daniami oraz typami kuchni.

 

Syrop Cola – zmieszaj go z wodą samodzielnie lub z urządzeniem postmix

Napój na bazie koncentratu Cola możesz przygotować w dwojaki sposób: samodzielnie lub przy pomocy urządzenia postmix. Aby przygotować ulubioną, zimną Colę bez użycia dyspensera, wystarczy dozę syropu zmieszać bezpośrednio z gazowaną wodą. Jest to najprostsza opcja na wykorzystanie koncentratu Coli. Drugim rozwiązaniem, jest przygotowanie napoju w urządzeniach postmix.

 

Cola dla gastronomii

Serwowanie napojów na bazie syropu z dyspensera postmix bardzo ułatwia pracę w gastronomii. Urządzenie miesza syrop Cola z wodą, schładza go i nasyca dwutlenkiem węgla. Tak przygotowany napój jest zawsze najwyższej jakości: świeżo nagazowany oraz idealnie zimny. Używając syropu otrzymujesz wyrazistą, smaczną Colę HMDrinks.

 

syrop Cola i jego wydajność

 

Syrop o smaku Coli do drinków i koktajli

Napój Cola HMDrinks możesz wykorzystać także jako bazę do przygotowania drinków, m.in. Rumu, Wódki czy Whisky z Colą. Syropy HMDrinks doskonale komponują się zarówno z drinkami, jak i koktajlami bezalkoholowymi.

 

Koncentrat Cola – wydajność i oszczędność

Syrop Coli jest bardzo wydajny. Z 5-litrowego opakowania koncentratu coli po zmieszaniu z wodą otrzymasz aż 37,5 litra gotowego napoju. Jest to odpowiednik aż 75 butelek 0,5 L. Karton syropu zajmuje niewiele miejsca. Zobacz, jak oszczędzasz przestrzeń magazynową!

 

Dystrybutor postmix i syropy dla gastronomii

Koncentrat coli HMDrinks możesz podłączyć do każdego urządzenia postmix. Jeśli posiadasz już dyspenser, skorzystaj z konektorów, które umożliwiają podpięcie syropów HMDrinks do dowolnej maszyny serwującej napoje. Nowy dyspenser do napoi możesz nabyć także u nas: Zobacz urządzenia do sporządzania napojów zimnych.

 

Wypróbuj koncentrat o smaku coli w swoim lokalu

Zamawiając syropy u nas kupujesz bezpośrednio od producenta w hurtowni napojów. Produkty otrzymujesz kurierem w ciągu 2 dni roboczych. Zastanawiasz się, jak działa dyspenser do zimnych napoi? Interesuje Cię zakup dystrybutora postmix? Zapraszamy do kontaktu.

Chcesz spróbować, jak smakują napoje HMDrinks? Zamów zestaw testowy w formie butelkowej.

 

Koncentrat o smaku coli