Hurtownia napojów kontra napoje od producenta – sprawdź, gdzie kupować napoje do gastronomii

Hurtownia napojów czy zamówienia u producenta – które rozwiązanie jest bardziej korzystne? Gdzie zaopatrywać swój lokal w napoje gazowane, niegazowane i wodę? Jak wygodnie zamawiać napoje w atrakcyjnych cenach, oszczędzając nie tylko pieniądze, ale także czas, który możesz przeznaczyć na obsługę gości zamiast układać butelki w magazynie? Sprawdź, czy hurtownia napojów  może zaoferować to samo, co producent napojów na bazie syropu.

 

hurtownia z napojami i wodą

 

 

Hurtownia napojów – zakupy stacjonarnie

Jeszcze niedawno regularna wizyta w hurtowni napojów była dla właściciela gastronomii jedynym atrakcyjnym rozwiązaniem. Bogaty wybór asortymentu, niższe ceny, promocje i rabaty – to wszystko sprawiało, że hurtownia napojów była jedynym miejscem, w którym zaopatrzali się właściciele restauracji, kawiarni, pubów i hoteli.

Rozwój rynku e-commerce przyczynił się do powstania nowych opcji, eksploracji nowych rozwiązań i korzystania z nowych produktów. Czy istnieje alternatywa dla tradycyjnych, stacjonarnych zakupów w hurtowni napojów? I które rozwiązanie jest najbardziej korzystne?

 

hurtownia napojów i wody

 

 

Napoje na bazie syropu – prosto od producenta

Napoje gazowane na bazie syropu, które kupisz bezpośrednio od producenta to nie tylko alternatywa dla zakupów stacjonarnych w hurtowni, ale alternatywa w sposobie serwowania napojów. Czym się charakteryzują napoje na bazie syropu i dlaczego warto rozważyć skorzystanie z tej innowacji?

 

napoje do gastronomii od producenta czy z hurtowni

 

 

Napoje z syropu – w jedną chwilę

Jak to działa? Syrop gastronomiczny wystarczy połączyć z wodą samodzielnie lub przy użyciu maszyny postmix. Postmix to urządzenie, które jednocześnie miesza syrop z wodą, chłodzi go i nagazowuje, dzięki czemu otrzymujesz idealny do spożycia napój. W ofercie HMDrinks znajdziesz 4 smaki syropów: Cola, syrop do lemoniady Lemonade, Orange i Ice Tea. Jakie są korzyści rozwiązania, z którego od lat korzystają największe sieci restauracji?

 

Hurtownia napojów a zakupy u producenta - co się opłaca

 

 

Niższy koszt

Napoje na bazie syropu gastronomicznego są znacznie tańsze od gotowych napojów, które kupujesz w hurtowni. Przygotowując napoje gazowane z syropu oszczędzasz nawet 1 zł na litrze! Dodatkowo dystrybutor napojów serwuje także wodę. Przefiltrowana woda z sieci może być serwowana z maszyny zarówno w wersji gazowanej, jak i niegazowanej. A to nie jedyny plus serwowania napojów na bazie syropu i zakupów u producenta.

 

Gdzie kupować napoje do lokalu? Hurtownia czy producent

 

 

Hurtownia wody i napojów kontra zakupy u producenta

Syropy do przygotowania napojów zamówisz u producenta online lub telefonicznie. Bez wychodzenia z domu. W każdej chwili. Nie musisz nigdzie jechać, poświęcać dodatkowego czasu na poszukiwanie interesujących Cię produktów na regałach w hurtowni.

Zamówienie kurier dostarczy do klienta już następnego dnia. Przywiezie je na wskazany adres, dzięki czemu Ty nie będziesz musiał organizować transportu napojów i rozładunku.

 

hurtownia soków i napojów kontra zakupy przez internet

 

 

Więcej miejsca w magazynie i lodówce

Skondensowane syropy to nie tylko niższy koszt, ale także gwarancja większej ilości wolnej przestrzeni w magazynie. Jeden karton to równowartość 75 półlitrowych plastikowych butelek napoju, zatem zajmuje znacznie mniej miejsca i pozwala zaoszczędzić na zagospodarowaniu odpadami, co dodatkowo jest działaniem proekologicznym.

Serwując napoje w butelkach musisz je najpierw umyć (lub wyczyścić z kurzu) i schłodzić w lodówce, w związku z tym potrzebujesz w niej dużo wolnego miejsca. Dodatkowo, musisz także pamiętać o tym, by uzupełniać lodówkę o kolejne napoje, tak by zimne napoje były zawsze dostępne. Dzięki dystrybutorowi Twoje napoje są zawsze odpowiednio schłodzone, a wolną przestrzeń w lodówce możesz przeznaczyć na coś innego.

 

napoje z syropu od producenta - korzyści

 

 

Hurtownia z napojami w butelkach a syropy gastronomiczne

Kupując syropy dedykowane dla gastronomii oszczędzasz czas i pieniądze, zyskujesz dodatkową wolną przestrzeń do magazynowania. I produkujesz znacznie mniej śmieci. Zamiast 75 butelek do odpadów trafia tylko jedno kartonowe pudełko z workiem po zużytym syropie. Możesz oszczędzać i jednocześnie dbać o planetę.

 

Hurtownia napojów gazowanych

 

 

Hurtownia napojów gazowanych nie zaoferuje Ci takiej możliwości

Hurtownia soków i napojów to miejsce, w którym znajdziesz duży wybór napojów konkretnych marek. Ale co w sytuacji, gdy chcesz serwować napoje z własnym logo? Produkty HMDrinks możesz serwować pod własną nazwą, z własnym logo. To idealne rozwiązanie dla lokali gastronomicznych, którym zależy na stworzeniu wyjątkowej oferty i budowaniu swojej marki od podstaw. Napoje na bazie syropu możesz także serwować na wynos – wystarczy gotowy napój przelać do butelek i szczelnie zamknąć.

 

hurtownia soków, napojów i wody kontra napoje HMDrinks

 

 

Napoje gazowane w formie Dolewki

Gotowe napoje kupowane w butelkach czy puszkach nie dadzą Ci także możliwości wprowadzenia Dolewki. Dolewka to promocja często wykorzystywana w gastronomii. Z upodobaniem korzysta z niej znana restauracja serwująca pizzę. Dzięki Dolewce w łatwy sposób zwiększysz sprzedaż napojów i całych zestawów powiększonych o napój. Serwując napoje z dystrybutora możesz zaoferować klientom Dolewkę i cieszyć się większym zyskiem ze sprzedaży.

 

napoje na wesele - prosto od producenta

 

 

Zapraszamy na wesele z HMDrinks

Jeśli organizujesz przyjęcia i zastanawiasz się, gdzie tanio kupić napoje na wesele, podpowiadamy: u producenta napojów w systemie Dolewki. Dystrybutor ze świeżo przygotowywanymi napojami na bazie syropów HMDrinks nie tylko spełni swoje zadanie, ale będzie także atrakcyjnym, docenionym przez gości rozwiązaniem.