Dystrybutor wody – najlepsze rozwiązanie do Twojego biura, hotelu i restauracji

Poszukujesz maszyny do gazowania wody i zastanawiasz się, które urządzenie do wody gazowanej spełni Twoje oczekiwania – będzie proste w obsłudze, niedrogie w użytkowaniu i estetyczne w wyglądzie? Inwestując w dyspenser postmix otrzymasz znacznie więcej niż świetnej jakości dystrybutor do wody. To urządzenie, które będzie jednocześnie ekspresem do gazowania wody, jak i automatem do serwowania schłodzonych napojów w różnych smakach. Sprawdź, dlaczego warto postawić właśnie na takie rozwiązanie!

 

biuro: woda w karafce wlewana do szklanki

 

Postmix: Dystrybutor do wody gazowanej i nie tylko

Niezależnie od tego, czy prowadzisz restaurację, hotel czy zarządzasz przestrzenią biurową, dystrybutor do wody i napojów to urządzenie dla Ciebie. Dzięki niemu zarówno Twoi goście, jak i pracownicy mają dostęp nie tylko do schłodzonej wody, ale także do napojów w kilku smakach. Dolewka w biurze? To możliwe! Oferując napoje z dystrybutora postmix oferujesz bogaty wybór: każdy spragniony znajdzie coś dla siebie.

 

dystrybutor do biura, serwuje wodę i napoje

 

Dystrybutor z wodą, lemoniadą, mrożoną herbatą i Colą

Zwykłe automaty do wody dają możliwość serwowania wody w postaci gazowanej i niegazowanej, zimnej i ciepłej. Dystrybutor postmix oferuje znacznie więcej. Z jego pomocą przygotujesz świeżo nagazowane, idealnie schłodzone: Colę, lemoniadę, Ice Tea oraz oranżadę. Poza tym postmix to także dystrybutor wody gazowanej, jak i niegazowanej. Jak to działa?

 

dystrybutor z wodą i napojami

 

Jak działa maszyna do wody gazowanej i napojów na bazie syropu?

Dyspenser wymaga przyłącza bieżącej wody, prądu o mocy 230 V oraz butli z gazem CO2. Te niewielkie wymagania techniczne sprawiają, że urządzenie zamontować można w prawie każdym lokalu gastronomicznym, hotelu czy biurze. Urządzenie posiada zintegrowany system chłodzenia i filtrowania wody, co zapewnia napojom wysoką jakość, odpowiedni smak i temperaturę.
W jaki sposób urządzenie przygotowuje napoje? Idealnie schłodzone, nasycone dwutlenkiem węgla napoje powstają przez połączenie wody z syropem gastronomicznym. Dystrybutor do wody może serwować napoje aż w 4 smakach!

 

Urządzenie do gazowania wody i syropy gastronomiczne

Aby z urządzenia popłynął zimny napój gazowany o smaku Coli czy lemoniady, potrzebujesz odpowiedniego rodzaju syropów. Syropy gastronomiczne – dedykowane do dyspensera postmix znajdziesz w ofercie HMDrinks. Zarówno Lemoniada, Cola, jak Orange i Ice Tea świetnie smakują, działają orzeźwiająco i świetnie komponują się z jedzeniem. Doskonale sprawdzą się w restauracjach, barach typu fast food, pizzeriach i w innych lokalach gastronomicznych.

 

automat do gazowania wody i serwowania słodkich napojów

 

Automat do wody gazowanej i napojów na bazie syropu – gwarancja korzyści

Postmix to nie tylko coś więcej niż dystrybutor wody gazowanej. To urządzenie, z którym zarówno zwiększysz zyski ze sprzedaży napojów, jak i zaoszczędzisz . Zapłacisz za wodę gazowaną tyle, ile kosztuje Cię woda bieżąca, a sprzedasz ją w cenie regularnej, skutecznie mnożąc zysk. Z dyspenserem postmix wprowadzisz także atrakcyjną Dolewkę – popularną promocję, efektywnie oddziałującą na klienta.

 

 

Urządzenie do gazowania wody i mieszania z syropem – oszczędności gwarantowane!

Korzystanie z maszyny do serwowania wody gazowanej, niegazowanej i napojów smakowych niesie ze sobą nie tylko wiele korzyści, ale także oszczędności. Przygotowanie napoju na bazie syropu jest znacznie tańsze od zakupu gotowego napoju w puszcze lub butelce. Serwując napoje z automatu nie generujesz śmieci w postaci butelek i puszek, a korzystając ze szklanek, które można umyć, ograniczasz zużycie plastiku do minimum.

Oszczędzasz także miejsce w lodówce i na magazynie – napoje schładzane są bezpośrednio w maszynie, a koncentraty są bardzo wydajne. Jeden 5-litrowy karton zastąpi aż 75 (!) butelek 0,5 gotowego napoju. Dokładnie tyle Coli czy Lemoniady możesz przygotować z jednego kartonu syropu.

 

urządzenie do gazowania wody dla biura i hotelu

 

Lepszy niż dystrybutor wody do biura, hotelu i lokalu gastronomicznego

Dyspenser, który jednocześnie serwuje wodę gazowaną, niegazowaną oraz przygotowuje napoje w kilku smakach to świetne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym lokalu gastronomicznym, hotelu, pubie, dyskotece, pizzerii czy biurze. Wygodny i niedrogi w utrzymaniu, prosty w obsłudze, bez skomplikowanych wymagań technicznych – jest odpowiedzią na Twoje oczekiwania.